Etusivu / Yhteystiedot

Yhteystiedot

Tavaranoudot Orimattilasta

Puh. 03 544 3100

Noudot arkisin klo 8.00 – 15.15

Käkeläntie 41
Valokatteet
Muovilevyt
Alihankintamuovit

Hevostie 6
Terassilasit
Savunpoistotuotteet
Kattokuvut

Kera Group Oy konserni

Käkeläntie 41
FI-16300 Orimattila
+358 3 544 3100
info@keragroup.fi
etunimi.sukunimi@keragroup.fi


Tytäryhtiöt:
Ventisol AB, Ruotsi
OOO Keraplast, Venäjä
Keraplast Oü, Viro
SIA Keraplast, Latvia
UAB Keraplast, Liettua
Optilite ApS, Tanska
Everlite AS, Norja
Kera-Awak, Puola

Ota yhteyttä

Keraplastin henkilökunta on aina valmiina auttamaan ja vastaamaan kysymyksiisi. Ota yhteyttä lomakkeella, tai kysy suoraan myyjiltämme.

Terassituotteet

Mari Mielonen

Myynti, valokatteet

03 544 3141

mari.mielonen@keragroup.fi

Tommi Tuominen

Myynti, valokatteet

03 544 3164

tommi.tuominen@keragroup.fi

Silja Lahti

Myynti, jälleenmyyjät

03 544 3127

silja.lahti@keragroup.fi

Martti Eino

Myynti, terassilasitukset ja projektit

03 544 3135

martti.eino@keragroup.fi

Markku Rantanen

Tuotehallinta, lasitustuotteet

03 544 3132

markku.rantanen@keragroup.fi

Raine Forsström

Tuotannonohjaaja

044 750 7420

raine.forsstrom@keragroup.fi

Ella Rantanen

Myyntiassistentti

ella.rantanen@keragroup.fi

Kattovalokuvut

Aki Rantanen

Myynti ja tuotanto, kattovalokuvut

03 544 3156

aki.rantanen@keragroup.fi

Muoviosien alihankinta

Heidi Vartiainen

Myynti

03 544 3162

heidi.vartiainen@keragroup.fi

Jukka Koljonen

Tuotanto, muoviosien alihankinta

03 544 3155

jukka.koljonen@keragroup.fi

Maataloustuotteet

Jari Leppänen

Myynti

03 544 3134

jari.leppanen@keragroup.fi

Hallinto

Lauri Halme

Liiketoimintajohtaja

03 544 3153

lauri.halme@keragroup.fi

Seppo Nieminen

Toimitusjohtaja

03 544 3124

seppo.nieminen@keragroup.fi